Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2020 18:32
PS Plus Sony
6501V

PS Plus promowane przez PlayStation Polska. Gracze mogą zaoszczędzić 620 zł

Sony przygotowuje się do wymiany gier z PS Plus, więc macie ostatnią szansę, by zdobyć produkcje z dwóch miesięcy. Ofertę postanowiło przypomnieć PlayStation Polska, które zachęca do subskrypcji – gracze mogą tym razem zaoszczędzić aż 620 zł.

Sierpniowe PS Plus zostało ujawnione w zeszłym tygodniu, a gracze otrzymali nawet szansę pobrania pierwszej gry. Druga produkcja będzie dostępna już jutro – klienci PlayStation Plus mogą szykować się na bardzo wymagającą platynę.

PlayStation Polska postanowiło zachęcić graczy do oferty i rodzimy oddział podkreśla: macie ostatnią szansę, by pobrać propozycje z dwóch miesięcy i tym samym zaoszczędzić 620 zł. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę dobry moment na zainwestowanie w PlayStation Plus, ponieważ klienci nawet decydując się tylko na miesięczny dostęp do PS Plus zgarną aż pięć gier (3 lipcowe oraz 2 sierpniowe).

W ostatnich miesiącach klienci PlayStation Plus nie mogą narzekać na brak ciekawych tytułów w propozycji Sony – miejmy nadzieję, że we wrześniu kolejny raz sięgniemy po produkcje z segmentu AAA. Przedstawienie nowej oferty odbędzie się prawdopodobnie 31 sierpnia.

Źródło: Twitter: PlayStationPL

Tagi: playstation 4 playstation plus ps plus ps4 sony