Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2020 20:31
PS5 Sony PlayStation 5 konsola
23762V

Cena PS5 w Carrefourze. Sieć przygotowuje klientów do składania zamówień przedpremierowych

Sony powinno wkrótce ujawnić kolejne szczegóły dotyczące PlayStation 5. Firma ma już wkrótce przedstawić cenę oraz datę premiery PS5, a informacje zostały opublikowane przez francuski Carrefour. Nadal musimy jednak zaczekać na ruch japońskiego producenta.

Sierpień może być niezwykle interesujący dla wielu graczy, ponieważ właśnie w tym miesiącu mają ruszyć zamówienia przedpremierowe na PlayStation 5 i Xboksa Series X. Sony oraz Microsoft mają także przedstawić ostateczne szczegóły dotyczące konsol – w tym ceny oraz daty premier.

Odrobinę przed szereg mógł wyjść Carrefour, który przygotował specjalną zakładkę dla zalogowanych klientów z Francji. Zainteresowani znajdą tam ceny oraz adnotacje dotyczącą zamówień przedpremierowych – preordery można składać do 10 października.

Według przedstawionych szczegółów: PS5 kupimy za 499 euro lub PS5 bez napędu za 399 euro. Nie są to oficjalne ceny, jednak warto mieć na uwadze, że kolejna firma stawia na 399-499 euro. Nie wiemy, czy Carrefour otrzymał informacje od Sony. W szczegółach pojawiają się także akcesoria, które można zamawiać za 49,90 euro za sztukę.

Cena na poziomie 1750-2200 zł zostałaby na pewno ciepło przyjęta przez wielu graczy. Według plotek next-geny mogą kosztować nawet 3000 zł, jednak wciąż brakuje nam oficjalnych ruchów od producentów.

Warto wspomnieć, że dzisiaj Sony potwierdziło nowe State of Play oraz zapowiedziało współprace urządzeń z PS4 na PS5.

PS5 konsola cena plotka

Źródło: https://generaciongamer.es/una-famosa-cadena-francesa-adelanta-los-precios-de-ps5/

Tagi: cena playstation 5 cena ps5 PlayStation 5 PS5 sony