Iza Łęcka Iza Łęcka 03.08.2020 10:59
Xbox Series X Logo
1904V

Xbox Series X – wkrótce ruszą zamówienia przedpremierowe. Klienci Telstra otrzymali wiadomości

Microsoft może już wkrótce pokusić się o uruchomienie zamówień przedpremierowych na Xboksa Series X. Klienci Telstra otrzymali wiadomości o rychłym uruchomieniu pre-orderów. Tym samym już za niedługo możemy się spodziewać ostatecznej ceny oraz daty premiery next-genowego Xboksa.

Pod koniec lipca odbył się duży pokaz Microsoftu, na którym zobaczyliśmy wiele gier zmierzających na Xboksa Series X, Xboksa One i PC. Phil Spencer wciąż nie zdradził ceny, daty premiery oraz nie zaprosił do kupowania next-gena, choć już wkrótce owe szczegóły zostaną przedstawione.

Telstra (największa australijska firma telekomunikacyjna) wysyła wiadomości do swoich klientów, w których informuje: „Zamówienia przedpremierowe dla Xboksa Series X z Xbox All Access zostaną wkrótce rozpoczęte”. Na specjalnej podstronie widnieją szczegóły, w których podkreślono, że konsumenci mogą kontynuować swoją subskrypcję Xbox All Access i otrzymać nowego Xboksa lub rozpocząć zupełnie nową.

Już jakiś czas temu Microsoft potwierdził, że Xbox Series X będzie dostępny w ramach Xbox All Access, co jest zapewne korzystną propozycją dla graczy, którzy chcą next-genową konsolę, ale nie mogą pozwolić sobie na pojedynczy, duży wydatek. Dzięki Xbox All Access będzie można nabyć urządzenie w ramach abonamentu. Phil Spencer wielokrotnie podkreślał, że „Xbox All Access będzie miało kluczowe znaczenie zarówno dla naszej premiery Xboksa Series X, jak i dla całej generacji”.

Aktualnie włodarze Microsoftu nie zapowiedzieli nowej imprezy, podczas której moglibyśmy usłyszeć o wspomnianych szczegółach.

Xbox Series X zamówienia przedpremierowe

Źródło: https://press-start.com.au/news/xbox/2020/08/03/telstra-is-telling-customers-that-xbox-series-x-preorders-are-opening-soon/

Tagi: microsoft xbox Xbox series x