Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.08.2020 15:15
Digital Sty najlepsze seriale
804V

Gra o Tron najlepszym serialem XXI wieku w rankingu Digital Spy. Czytelnicy wytypowali produkcję HBO

Magazyn Digital Spy zorganizował ciekawe głosowanie na najlepsze seriale XXI wieku. Trzeba przyznać, że pierwsze miejsca to bardzo mocne tytuły, które widzowie zapamiętają na długo.

Przez ostatnie dwie dekady pojawiła się cała masa głośnych i niezwykle mocnych produkcji serialowych, które większość z nas zapamięta do końca życia. Wszelkie rankingi świetnie pokazują, jak duża różnorodność gatunkowa oraz twórcza panowała i jak wiele dobra dostaliśmy, aby się tym cieszyć i dyskutować. 

Świetne głosowanie zorganizowało Digital Spy, a więc jedna z większych brytyjskich firm zajmujących się popkulturą. Spytali oni swoich użytkowników o to, przy okazji świętowania wydania swojego pierwszego, cyfrowego numery magazynu w Apple News+, które seriale w XXI wieku były ich zdaniem najlepsze. Trzeba przyznać, że w pierwszej dziesiątce znalazło się sporo mocnych produkcji: 

  1. Gra o Tron
  2. Stranger Things
  3. Doctor Who
  4. Sherlock
  5. Breaking Bad
  6. The Great British Bake Off
  7. Killing Eve
  8. Gavin & Stacey
  9. Line of Duty
  10. Czarnobyl

Pierwsza piątka to prawdziwi giganci branży serialowej, a dalej widoczny jest nacisk na rodzime produkcje. I wygląda na to, że "Gra o Tron" nawet pomimo fatalnego ostatniego sezonu wciąż traktowana jest jako ogromny hit, który bił na głowę wszystkie pozostałe. Przy okazji chciałbym zapytać również Was, który serial najbardziej przypadł Wam do gustu w XXI wieku?

Źródło: https://www.digitalspy.com/tv/a33467683/best-tv-shows-of-21st-century-revealed/

Tagi: Digital Spy Gra o Tron ranking seriale