Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.01.2020 15:00
Najlepsze seriale dekady Metacritic
2921V

Ranking najlepszych seriali dekady na Metacritic. Breaking Bad przed Grą o Tron!

Użytkownicy portalu Metacritic mogli zagłosować na najlepsze seriale dekady. Czołówka bez większych zaskoczeń i ze świetnymi tytułami!

Miniona dekada to swoisty renesans w kwestii seriali. Duża w tym zasługa platform usługowych jak Netflix czy HBO Go, które debiutowały w ostatnich latach. Zdecydowanie było co oglądać i jestem pewien, że dalej będzie tylko lepiej. Teraz jednak warto przypomnieć sobie najlepsze produkcje z ubiegłych 10 lat.

Świetną sposobność ku temu mamy dzięki platformie Metacritic. Udostępnili oni wyniki swoich głosowań na najlepsze produkcje popkulturowe dekady. Wcześniej pisaliśmy Wam o grach oraz filmach, a teraz przyszedł czas na seriale. Pierwsze miejsce przypadło dla serialu "Breaking Bad" od stacji AMC. Zaraz za nim uplasowała się niezwykle popularna "Gra o Tron", a podium domykał serial "The Leftovers". Pierwsza dziesiąta wygląda tak:

  1. Breaking Bad 
  2. Game of Thrones   
  3. The Leftovers 
  4. Twin Peaks: The Return  
  5. BoJack Horseman   
  6. Mr. Robot 
  7. Mad Men 
  8. Parks and Recreation 
  9. The Americans   
  10. True Detective 

Macie za sobą już wszystkie z nich? Może któryś wciąż czeka na niekończącej się kupce wstydu? Dajcie znać, który serial był Waszym zdaniem najlepszym ostatniej dekady!

Przeczytaj ostatnie recenzje seriali na naszej platformie:

Źródło: https://www.metacritic.com/feature/user-poll-results-best-of-2019?ref=hp

Tagi: Breaking Bad Gra o Tron Metacritic seriale