Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.08.2020 14:19
SoulCalibur VI Setsuka
689V

Soulcalibur VI. Setsuka i kostiumy z Tekkena zaprezentowane na zwiastunie!

Od sukcesu SoulCalibur VI zależały dalsze losy całej marki i wszystko wskazuje na to, że Bandai Namco jest zadowolone z wyników jakie osiągnęła najnowsza odsłona serii. Już niebawem do walki wkroczy znana bohaterka.

Dziś mamy okazję przyjrzeć się dwóm nowym DLC, jakie zadebiutują już niebawem w Soulcalibur VI. Na pierwszy ogień idzie nowa wojowniczka, którą jest Setsuka, przedostatnia zawodniczka wprowadzana w ramach Season Pass 2. 

Setsuka zamierza zemścić się na Mitsurugim za zamordowanie jej ukochanego mistrza, aczkolwiek zaślepiająca ją nienawiść jest tonowana przez inne bliskie jej osoby. Piękną damę z ostrym mieczem i parasolem możecie kojarzyć już od SoulCalibur III. Ponadto drugim dodatkiem jaki zaprezentowano na ostatnim zwiastunie jest nowy zestaw ubiorów tematycznych, w tym kostiumów wywodzących się wprost z serii Tekken - której siódma odsłona również otrzymała dziś ważne ogłoszenie!

A jakby tego było mało, w ramach darmowych aktualizacji otrzymamy poprawki w balansie, nową arenę do walk oraz kilka innych fajnych bajerów. Gracie jeszcze w SoulCalibur VI?

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/07/soulcalibur-vi-dlc-character-setsuka-launches-august-4

Tagi: Bandai Namco Project Soul setsuka Soulcalibur VI tekken