Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.08.2020 11:49
Tekken 7 Sezon 4
1710V

Tekken 7 - sezon 4 zapowiedziany! Twórcy poprawią balans, sieciowe rozgrywki i dodadzą kolejne postacie

Bandai Namco nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w kwestii Tekkena 7, dzięki czemu już jesienią tego roku rozpocznie się czwarty już sezon rozgrywek w wielkim hicie Harady.

Tekken 7 zaliczył bardzo udany start i wraz z kolejnymi sezonami powiększa grono swoich fanów o setki tysięcy nowych graczy.

Jesienią tego roku na rynku zadebiutuje czwarta już przepustka sezonowa, a wraz z nią do gry trafi masa świeżej zawartości. Każdy zawodnik otrzyma nowe ciosy, poprawiony zostanie ogólny balans rozgrywki, usprawnione zostaną mecze sieciowe, abyśmy mogli cieszyć się z nich jeszcze bardziej, a do tego deweloperzy wprowadzą coś co nazywać się będzie Tekken Prowess. Będzie to związane prawdopodobnie ze statystykami gracza, albowiem "prowess" oznacza "waleczność".

No i nie może zabraknąć oczywiście nowych postaci. Na samym końcu poniższego zwiastuna widzimy, że na dachu japońskiej świątyni stoi postać podobna sylwetką do kultowej Kunimitsu - choć niektórzy spekulują też, że pojawi się Jun Kazama, a nawet Kazuma Kiryu.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/07/tekken-7-season-pass-4-announced

Tagi: Bandai Namco kunimitsu Tekken 7 Tekken 7 sezon 4