Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.08.2020 12:15
DIRT 5 nowy zwiastun
1146V

DiRT 5 na nowym materiale. Codemasters prezentują nieco rozgrywki ze "Stampede Mode"

W Internecie pojawił się właśnie zupełnie nowy zwiastun, który prezentuje rozgrywkę czasową w "Stampede Mode". Bez dwóch zdań wygląda on bardzo dobrze.

DiRT 5 wydaje się grą, na którą czekają obecnie wszyscy fani wyścigów. Twórcy obiecują, że projekt będzie po brzegi wyładowany zawartością i pozwoli na wyścigi tak realne, jak nigdy nie miało to miejsca w serii. Co więcej, ogromną zaletą ma być możliwość osiągnięcia 120 klatek na sekundę na konsolach nowej generacji, a to potrafi pobudzić wyobraźnię fanów. 

Do Internetu trafił właśnie nowy zwiastun nadchodzącej gry wyścigowej, który przedstawia tryb próby czasowej na torze w Arizonie, w Trybie Stampede. Jak przekazali twórcy, tryb ów składa się z trudnych tras z naturalnymi krajobrazami. W DiRT 5, w Stampede, rywalizować ze sobą będzie aż 12 aut.

Oprócz samego pokazu nowych wyścigów, fani zwracają uwagę także na aspekty wizualne. W połączeniu z funkcją śledzenia promieni świat wygląda jakby rzeczywiście żył. Jedynym minusem jest fakt, że nie mieliśmy okazji sprawdzić, jak gra wypada w widoku z kokpitu. Nawet pomimo tego trzeba przyznać, że samochody wyglądają bardzo solidnie i porządnie. Dużą uwagę przykuto to detali

Źródło: https://www.dualshockers.com/dirt-5-gets-a-new-gameplay-trailer-introducing-stampede-mode/

Tagi: Codemasters DiRT 5