Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2020 18:09
Dirt 5
1360V

DiRT 5 na PS5 również w 120 klatkach na sekundę

Codemasters potwierdziło kolejną pozytywną wiadomość. DiRT 5 zaoferuje wyścigi w 120 klatkach na sekundę nie tylko na Xboksie Series X. Dynamiczna rozgrywka będzie możliwa również na PS5.

Codemasters już dzisiaj potwierdziło wszystkie klasy samochodów, a teraz otrzymaliśmy kolejną bardzo pozytywną wiadomość. Deweloperzy najnowszego DiRT-a udzielili wywiadu redakcji Official PlayStation Magazine i potwierdzili świetną wiadomość: DiRT 5 zaoferuje wyścigi w 120 klatkach na sekundę na PlayStation 5:

„Moc PS5 oznacza również, że będziemy mieli opcję na 120fps, co jest bardzo ekscytujące dla kierowców, którzy wiedzą, że liczy się każda klatka.”

Twórcy ponownie wypowiedzieli się o kontrolerze DualSense, który ich zdaniem zapewni „coś nowego i niepowtarzalnego”. Pad od PS5 ma świetnie pasować do wyścigów, ponieważ gatunek oferuje dużą różnorodność zawartości i samochodów.

Sympatycy szybkiej jazdy mogą mieć pewność, że niezależnie od wybranego next-gena, DiRT 5 będzie działać w 120 klatkach na sekundę. Jest to na pewno duży skok jakości względem 60 klatek, których mogliśmy doświadczyć na aktualnej generacji.

Źródło: https://www.psu.com/news/dirt-5-ps5-120-fps-dualsense/

Tagi: Codemasters DiRT 5