Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2020 17:03
Dom z papieru x Leon Zawodowiec
11525V

Dom z papieru pełny ciekawostek. Netflix zdradza interesujące informacje dotyczące serialu

Netflix przygotował pełen zestaw ciekawostek dotyczących „Domu z papieru”. Platforma zdradza wcześniej niedostępne szczegóły i w kilku miejscach stworzony materiał może pozytywnie zaskoczyć. Firma zdradza między innymi oryginalne pseudonimy bohaterów.

„Dom z papieru” to jeden z największych hitów platformy Netflix, który posiada fanów na całym świecie, więc firma postanowiła wykorzystać okazję i przygotować kolejny materiał dla wiernych sympatyków serii. Widzowie mogą poznać 10 rzeczy dotyczących produkcji, których prawdopodobnie nie znacie.

Netflix potwierdza między innymi, kto pierwotnie miał zostać narratorem całego serialu, wspomina o oryginalnych pseudonimach, potwierdza ogromne zainteresowanie opowieścią, a także zdradza ważny szczegół dotyczący lokalizacji napadów.

W „Domu z papieru” pojawia się także kilka cameo – nie jest to nic nadzwyczajnego w takich produkcjach, ale jak widać nawet pierwszy asystent reżysera otrzymał swoje 10 sekund w jednym z odcinków. Netflix przypomina także o inspiracjach oraz maskach wykorzystanych w trakcie kręcenia serialu.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: YouTube.com

Tagi: ciekawostki Dom z papieru Dom z papieru ciekawostki Netflix