Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.07.2020 10:33
Iron Harvest
795V

Iron Harvest. Wystartowała otwarta beta. Twórcy zachęcają do sprawdzania kampanii i turnieju ESL

Wreszcie każdy gracz może wypróbować gameplayu z niezwykle klimatycznej (i pełnej polskich motywów!) strategii Iron Harvest.

Iron Harvest wczoraj doczekało się fenomenalnie wyglądającego trailera CGI (w którym możemy posłuchać m.in. polskiej piosenki), a od dzisiaj każdy może wziąć udział w testowaniu rzeczonej produkcji. Każdy, kto posiada odpowiednio mocny komputer, bo pliki udostępniono na Steam. Znajdziecie je w tym miejscu. Niestety beta nie jest dostępna na konsolach.

W otwartej becie możemy nie tylko rozegrać starcia z SI (również w początkowych misjach kampanii, gdzie pomożemy Annie i miśkowi Wojtkowi), ale również zaangażować się w batalie sieciowe, poprzez tryb multiplayer.

Tutaj też ważna informacja - wydawca nawiązał współpracę z Electronic Sports League (ESL), dzięki czemu w dniach 1-30 sierpnia odbędą się zawody w multiplayerze Iron Harvest. W turnieju wartość puli nagród ma sięgać ok. 7 tysięcy euro. Finał zmagań w Iron Harvest odbędzie się podczas cyfrowej wersji gamescomu 2020. Pełne informacje na temat turnieju znajdziecie tutaj, na stronie ESL Play.

Do premiery Iron Harvest w sklepach dojdzie 1 września. Koniecznie sprawdźcie opublikowany wczoraj zwiastun CGI, w którym nie brakuje polskich smaczków i świetnie zrealizowanych scen akcji.

Źródło: https://twitter.com/KingArtGames

Tagi: Deep Silver Iron Harvest KING Art Games