Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.07.2020 19:45
apex legends
756V

Apex Legends z ekskluzywną zawartością dla platformy Steam

Valve dogadało się z Electronic Arts, czego dowodem jest ekskluzywna zawartość nawiązującą do dwóch marek Gabe'a Newella - Half-Life'a i Portala.

Podczas tegorocznego EA Play Live dowiedzieliśmy się, że popularny battle royale, jakim jest Apex Legends, trafia na platformę Steam. Okazuje się, że to nie koniec współpracy na linii Electronic Arts, a Valve, bowiem posiadacze gry w rzeczonym miejscu otrzymają ekskluzywną dodatkową zawartość.

Nowe kosmetyczne przedmioty, które będziemy mogli nałożyć na bohaterów Apex Legends, nawiązują do dwóch najważniejszych serii Valve, czy Half-Life i Portal. Otrzymać może je każda osoba, która w przeciągu najbliższych dni (od aktualizacji) zaloguje się do produkcji za pomocą wymienionego wyżej Steama. Obecnie nie wiadomo, kiedy potencjalny update miałby trafić na serwery Gabe Newella, dewelopera, który wczoraj rozgrzał społeczność mówiąc, iż preferuje Xboksa Series X od PlayStation 5.

Dla przypomnienia, tytuł Respawn Entertainment, twórców Star Wars Jedi: Upadły zakon, pojawił się na rynku 4 lutego 2019 roku.

Źródło: https://www.polygon.com/2020/7/28/21345532/apex-legends-steam-release-gun-charms-free

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment