Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.07.2020 19:10
gta online
1146V

GTA Online. Rockstar usuwa glitche pozwalające w łatwy sposób zdobywać pieniądze

Rockstar Games wydał aktualizację do GTA Online, która eliminuje dwa glitche pozwalające szybko zdobywać pieniądze.

Rockstar Games nie spoczywa na laurach. Firma usunęła ostatnio fanowski zwiastun prezentujący odświeżone GTA: San Andreas i zapowiedziała całkowicie nowy napad dla popularnego sieciowe trybu Grand Theft Auto V. Oprócz tego deweloperzy wciąż pracują nad łataniem błędów występujących w GTA Online, czego dowodem jest wydano niedawno patch.

Twórcy gangsterskiej serii usunęli właśnie dwa sposoby, dzięki którym gracze GTA Online mogli bardzo łatwo zdobyć pieniądze, potrzebne do m.in. rozwinięcia swojej działalności czy kupna nowych domów i garaży. Pierwszym sposobem było kupno mieszkania z dwóch kont i przekazywanie pieniędzy do banku innego bohatera, tego, którym gramy najczęściej. Pierwszy patch eliminujący tenże błąd pojawił się w zeszłym miesiącu, ale gracze szybko go obeszli - według Rockstara, teraz coś takiego nie będzie już miało miejsca. Drugim sposobem było ciągłe zdobywanie, a zarazem odsprzedawanie samochodu Elegy RH8 dzięki misji Cashing Out, wchodzącej w skład zadań z kasyna. 

Nie ulega wątpliwości, że zdobywanie pieniędzy jest dosyć trudne, szczególnie, kiedy nie mamy ekipy, z którą moglibyśmy wykonywać wspólnie napady i inne misje od towarzyszy znanych z trybu fabularnego. Rockstar Games stawia mimo wszystko na uczciwość, i chce, aby każdy z osobna zapracował sobie na drogie fury i ekskluzywne wille.

Źródło: https://www.pcgamesn.com/grand-theft-auto-v/gta-money-cheat-apartment

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North