Iza Łęcka Iza Łęcka 28.07.2020 13:01
PS Plus Sony PlayStation Plus
2958V

Sony zaoferuje darmowe granie w Sieci na PS4. PS Plus nie będzie potrzebny w trakcie weekendu

Sony już wkrótce zaprezentuje kolejny weekend darmowego grania na PS4. Promocja PS Plus Free Multiplayer Weekend odbędzie się na początku sierpnia. Zapowiada się znakomita okazja do wypróbowania kilku trybów sieciowych z ulubionych gier.

Sony od początku miesiąca świętuje wspólnie z sympatykami swojej marki 10-lecie PlayStation Plus. Po udostępnieniu sympatycznego, rocznicowego motywu oraz wysyłaniu drobnych prezentów dla niektórych posiadaczy PS Plus, przyszedł czas na jeszcze jedną dobrą wiadomość.

Tym razem japońska korporacja przygotowuje się do darmowego weekendu z PlayStation Plus – zaplanowano PS Plus Free Multiplayer Weekend. W dniach 8-9 sierpnia wszyscy posiadacze PS4 będą mogli skorzystać z dobrodziejstw usługi, wypróbowując za darmo tryby sieciowe w ulubionych tytułach.

„Dla tych z Was, którzy nie skorzystali z dobrodziejstw rozgrywki multiplayer w PS Plus, będziemy organizowali darmowy weekend multiplayer od soboty, 8 sierpnia od 00:01, do niedzieli, 9 sierpnia o 23:59 czasu lokalnego.”

Dla wielu graczy zapowiada się więc weekend ze sprawdzaniem trybów multiplayer. Japońska korporacja już nieraz zachęcała do PS Plus poprzez tego typu okazje. Przypomnijmy, że już wczoraj Sony poinformowało o nowych grach zmierzających w sierpniu do usługi – tym razem będzie to Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered oraz Fall Guys: Ultimate Knockout, co możecie również sprawdzić na dynamicznym spocie.

Źródło: https://www.psu.com/news/ps-plus-free-multiplayer-weekend-on-ps4-set-for-august-8-9

Tagi: playstation 4 playstation plus ps plus ps4 Sony