Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.07.2020 09:13
PS Plus sierpień 2020
1169V

PS Plus sierpień 2020. Sony przypomina o grach w filmiku

Od wczoraj wiemy już, jakie gry znajdziemy w sierpniowej ofercie PlayStation Plus. Sony postanowiło jeszcze szerzej przedstawić temat w kolejnym materiale wideo.

Redakcja PlayStation Access, czyli oficjalny, youtube'owy oddział Sony, przedstawia w szczegółach dwie gry, które wlecą do oferty PS Plus w sierpniu.

Gry w PS Plus sierpień 2020:

  • Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered
  • Fall Guys: Ultimate Knockout

Zacznijmy od pierwszej produkcji, czyli Modern Warfare 2 Campaign Remastered. Chodzi tu oczywiście o świetnie dopieszczony remaster gry z 2009 r. Deweloperzy stanęli na wysokości zadania, w zgrabny sposób ulepszając wizualnie kampanię z tej strzelanki. Tytuł doczekał się wielu pochwał w recenzjach, zbierając średnią ocen na poziomie 7/10. Warto podkreślić w tym miejscu, że w remasterze odświeżono tylko kampanię singleplayer, której zaliczenie zajmuje maksymalnie 5 godzin, a nie tryby multiplayerowe.

Ciekawy wydaje się też kolejny tytuł z sierpniowego Plusa, czyli Fall Guys: Ultimate Knockout, które jest już całkowicie nastawione na zabawę sieciową. Gra nie wyszła jeszcze na PS4 i PC. Tytuł wskoczy do oferty PS Plus 4 sierpnia - dokładnie w dniu swojej premiery. Pozycja została zainspirowana takimi zwariowanymi programami TV jak "Takeshi's Castle", "Wipeout" czy "Ninja Warrior". W produkcji 60 graczy rywalizuje ze sobą na arenie wypełnionej przeszkodami - zwycięzca ma znaleźć i przechwycić koronę na planszy.

Przy okazji sprawdźcie przecenione gry w Letniej Promocji na PS Store.

Źródło: YouTube

Tagi: plus ps4 sierpień Sony