Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.07.2020 11:52
The Outer Worlds
611V

The Outer Worlds: Peril of Gorgon. Twórcy zdradzają długość zabawy w fabularnym rozszerzeniu

The Outer Worlds zdobyło spore uznanie wśród recenzentów, choć jednym z przewijających się w tekstach zarzutów był krótki czas zabawy (ok. 18 godzin). Jak będzie z zapowiedzianym już, fabularnym rozszerzeniem pt. Peril of Gorgon?

Twórcy The Outer Worlds ujawnili w wywiadzie, jak długiej rozgrywki możemy się spodziewać w nadciągającym rozszerzeniu gry. Okazuje się, że zabawa w Peril of Gorgon potrwa ok. 6 godzin - tyle czasu, ile zajmuje w podstawowej wersji gry zaliczenie wyzwań na planecie Monarch. Jest to największy z obszarów dostępnych w The Outer Worlds.

Deweloperzy podkreślają, że w trakcie przygody nie będziemy zwiedzać tylko zupełnie nowych lokacji - na powierzchni tytułowej kolonii położonej na asteroidzie. Część czasu spędzimy też wypełniając nowe misje na znanych już obszarach.

Zapowiada się to świetnie. Pytanie tylko, kiedy zagramy w The Outer Worlds: Peril of Gorgon? Do premiery dużego rozszerzenia roleplaya dojdzie już 9 września 2020 r.  Pierwsze informacje o DLC do The Outer Worlds pojawiły się podczas Xbox Game Showcase.

Źródło: https://gamerant.com/outer-worlds-peril-gorgon-dlc-length-how-long-to-beat-hltb/

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds