Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2020 18:24
The Outer Worlds: Peril on Gorgon
500V

The Outer Worlds: Peril on Gorgon to fabularne DLC. Poznajcie szczegóły i datę premiery

Obsidian Entertainment nie powiedziało ostatniego słowa i zamierza wciąż rozwijać The Outer Worlds. W trakcie Xbox Games Showcase zapowiedziano pierwszy, fabularny dodatek, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Poznajcie szczegóły.

The Outer Worlds zadebiutowało w październiku ubiegłego roku, a po udanej premierze Obsidian Entertainment zapowiedziało rozbudowę gry. Długo czekaliśmy na potwierdzenie fabularnego dodatku, tymczasem oto jest – podczas Xbox Games Showcase zobaczyliśmy pełną prezentację rozszerzenia.

The Outer Worlds: Peril on Gorgon to fabularny dodatek, w którym gracze trafią na Gorgon Asteroid, które niegdyś było miejscem wyjątkowego przedsięwzięcia naukowców, ale obecnie jest to trawione jest przez bezprawnymi czynami oprychów oraz licznymi potworami. Gracze otrzymują zlecenie od zamożnej Minnie Ambrose, która chce uzyskać informacje na temat dr Olivii Ambrose, jej matki oraz zhańbionej dyrektorki projektu.

W dodatku będziemy przemierzać zupełnie nową lokację, gdzie napotkamy na nowych wrogów – będą to przeciwnicy „wypaczeni przez naukę”. Twórcy pozwolą zdobyć trzy nowe bronie naukowe, a także zaoferują większe dostosowanie postaci (większy level cap, dodatkowe atuty i wady, zupełnie nowe zestawy pancerzy oraz kilka wariantów istniejącego sprzętu).

The Outer Worlds: Peril on Gorgon będzie dostępny na trzech platformach (PlayStation 4, Xbox One, PC) od 9 września 2020 roku.

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds The Outer Worlds: Peril on Gorgon