Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.07.2020 16:36
fifa 21
4360V

FIFA 21 - wyciekły kawałki gameplayu i menu

Właśnie wyciekły fragmenty gameplayu z FIFY 21. Zainteresowani mogą obejrzeć obecny stan gry.

Electronic Arts najprawdopodobniej nie upilnowało testera najnowszej odsłony licencjonowanej serii piłkarskiej, FIFA 21, który nagrał kawałek gameplayu, interfejsu użytkownika, a także menu. Wszystkie klipy i zrzuty ekranu pojawiły się na nowo założonym koncie FIFA 21 Beta.

Urywki rozgrywki przedstawiają m.in. zawodnika Liverpoolu, a dokładniej Mohameda Sallaha, który cieszy się po strzeleniu bramki. Mechanikę tę znają już z pewnością wszyscy posiadacze poprzednich odsłon FIFY. Jeden ze zrzutów ekranu przedstawia nową funkcję, która aktywuje się po kliknięciu jednocześnie L2 i R2 - jeśli mam być szczery, to nie wiem, co ona sugeruje. Sam interfejs użytkownika nie różni się zbytnio od poprzednich odsłon. Nadal mamy kafelki, lecz lekko zmienione kolorystycznie - można rzec, że Electronic Arts poszło bardziej w fiolet.

Poniżej umieszczam wybrane wpisy. Zaznaczam, że na koncie jest ich aż 29, więc jeśli chcecie je wszystkie obejrzeć, wejdźcie na niżej zamieszczone konto. Warto przypomnieć, że FIFA 21 ma zadebiutować 9 października bieżącego roku na current-genach i PC. Planowana jest także wersja na next-genowe konsole.

Źródło: https://www.ign.com/articles/fifa-21-gameplay-leak

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21