Iza Łęcka Iza Łęcka 27.07.2020 11:42
Xbox Series S biały pad duży
1550V

Xbox Series X lub Xbox Series S w białym kolorze? Wyciekło zdjęcie kontrolera

Microsoft może szykować się do ujawnienia białej wersji Xboksa Series S lub Xboksa Series X. W Sieci wylądowało zdjęcie prezentujące biały kontroler, który prawdopodobnie będzie dostępny z next-genową konsolą amerykańskiej korporacji.

W trakcie Xbox Games Showcase Microsoft skupił się wyłącznie na grach, a wszystkie „biznesowe” oraz „sprzętowe” sprawy zostaną poruszone w kolejnych tygodniach. Zgodnie z ostatnimi plotkami, amerykańska korporacja przygotowuje się do sierpniowego wydarzenia, podczas którego poznamy datę i cenę Xboksa Series X , a także zobaczymy Xboksa Series S (sprzęt).

Tańszy i słabszy next-gen wciąż nie został zapowiedziany, ale coraz częściej wspomina się o nim w kolejnych przeciekach – urządzenie ma być wydajne, jego design nie będzie przypominać "mocniejszego brata", a specyfikacja pojawiła się w szczegółach devkitu.

Napędzając jeszcze mocniej spiralę zainteresowania, redakcja WindowsCentral dotarła do intrygującego zdjęcia – next-genowy kontroler Microsoftu jest dostępny w białej wersji. Na pewno na ujęciu przedstawiony jest nowy pad, bowiem możemy dostrzec odświeżony krzyżak oraz przycisk do wykonywania screenshotów.

Nasuwa się więc jedno pytanie: nadciąga biały Xbox Series X, czy też Xbox Series S trafi na rynek w 2020 roku i będzie dostępny w białej wersji? Odpowiedź na to pytanie chcielibyśmy poznać już w sierpniu.

Xbox Series S biały pad

Źródło: https://www.windowscentral.com/white-xbox-series-x-or-xbox-series-s-controller-possibly-leaked

Tagi: Microsoft Xbox xbox series s Xbox Series X