Iza Łęcka Iza Łęcka 27.07.2020 10:06
Succubus Prologue
1502V

Succubus Prologue za darmo. Kontrowersyjna gra otrzymała kolejny mocny zwiastun

Madmind Studio zachęca wszystkich graczy do Succubus. Deweloperzy zaproponowali demo w formie prologu, dzięki któremu będziemy mogli sprawdzić nową, brutalną produkcję twórców Agony. Sprawdźcie również nowy zwiastun.

Madmind Studio wciąż rozwija krwawą i kontrowersyjną pozycję zatytułowaną Succubus. Pragnąc zwiększyć zainteresowanie, twórcy oferują wycinek produkcji w formie prologu, który został udostępniony na Steam.

Z okazji premiery dema możemy spojrzeć na zwiastun, który bez ogródek prezentuje założenia tytułu i ponownie szokuje. Zespół Madmind Studio już wcześniej udowodnił, że potrafi zaskakiwać scenami, a wcześniejszy gameplay obfitował w wiele krwawych ujęć. Najnowszy trailer potwierdza, że deweloperzy dalej kroczą wyznaczoną ścieżką i nie boją się kontrowersji.

Udostępnienie dema Succubus daje nadzieję, że tym razem graczom nie zostanie zaoferowany niedopracowany i przeładowany błędami kod. Agony borykało się z gigantycznymi problemami – gra zebrała oceny na poziomie 34-47%. Dla wielu to zdecydowanie najgorsza produkcja aktualnej generacji. Przeczytajcie naszą recenzję.

Madmind Studio wciąż nie podało daty premiery Succubus, ale warto zauważyć, że tytuł cieszy się dużym zainteresowaniem. Choć Agony zawiodło, dzięki rozwijaniu wcześniej obranej koncepcji deweloperzy zyskali popularność, a coraz większe grono graczy rzeczywiście czeka na premierę krwawej pozycji.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/succubus-prologue-is-now-available-for-download-on-steam/

Tagi: Madmind Succubus Succubus Prologue za darmo zwiastun