Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2020 22:30
Succubus chort trailer grafika
1758V

Succubus ponownie szokuje. Twórcy mogą przekroczyć granice [+18]

Twórcy Succubus podkręcają zainteresowanie swoją grą publikując kolejny niezwykle brutalny zwiastun. Materiał może podzielić publikę, ponieważ autorzy ponownie wykorzystują motywy, które widzieliśmy w przypadku promocji Agony.

O Succubus informujemy naszą społeczność już od 2018 roku, ale najwidoczniej deweloperzy z Madmind zbliżają się do wielkiej premiery. Twórcy postanowili ponownie zaprezentować swoją brutalną produkcję, a przedstawiony materiał korzysta z elementów, które widzieliśmy już w przypadku promocji Agony.

Agony nie osiągnęło wybitnego sukcesu (przeczytajcie naszą recenzję!), ale jak widać twórcy wciąż korzystają z jednego schematu i chcą promować pozycję przez nadmierną brutalność, krew oraz dorzucając do wszystkiego trochę seksu. W sumie trudno powiedzieć na jakie atrakcje mogą liczyć zainteresowani, ale jeśli autorzy dopracowują pozycję i nie zapewnią festiwalu błędów, to pewnie znajdą się gracze, którzy chętnie zapoznają się z Succubus.

Ostrzegam jedynie, że materiał powinny zobaczyć głównie osoby dorosłe, które w dodatku nie mają problemów ze scenami przeładowanymi przemocą, okraszoną bezwzględnymi aktami seksualnymi. Deweloperzy najwyraźniej stawiają na mocne zaszokowanie graczy, przekraczając granice pod wieloma względami.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Agony Madmind Succubus zwiastun