Iza Łęcka Iza Łęcka 27.07.2020 07:36
god of war 2 / 5 ps5
3046V

God of War 2 na PS5 nie zostanie zaprezentowany w sierpniu. Cory Barlog w zabawny sposób komentuje plotki

God of War zmierzający na PS5 to jeden z pewniaków Sony, ale wiele na to wskazuje, że gracze nie mogą liczyć na szybką prezentację oraz premierę nowej przygody Kratosa. Cory Barlog dosadnie odniósł się do ostatnich plotek.

SIE Worldwide Studios pracuje nad wieloma mocnymi produkcjami zmierzającymi na PlayStation 5, a na liście wciąż nieujawnionych tytułów znajduje się nowy God of War. Deweloperzy z SIE Santa Monica Studio przynajmniej od dwóch lat zajmują się tajnym tytułem, którym, według wielu plotek, jest właśnie nowa przygoda Kratosa.

W związku z kolejnym wydarzeniem Sony pojawiają się domniemania dotyczące pozycji, które miałyby się pojawić na sierpniowym, jeszcze nie zapowiedzianym, State of Play. Część graczy snuło domysły, że wśród zaprezentowanych gier zmierzających na PS5 będzie nowy God of War. Zgodnie z plotkami, Sony miałoby nie tylko pokazać produkcję, ale i potwierdzić premierę w 2021 roku.

Cory Barlog, który jak wiadomo chętnie komentuje różne tematy na Twitterzew swoim stylu odniósł się do nieuzasadnionych spekulacji:

Nowy God of War na pewno powstaje, bo Sony nie zrezygnuje z tak dochodowej i popularnej marki, która osiągnęła na PlayStation 4 gigantyczny sukces. Jeszcze przed premierą historii debiutującej na PS4, twórcy potwierdzili prace nad trylogią, więc w przyszłości powinniśmy zobaczyć Kratosa w całej krasie wykorzystującego uroki i moc PlayStation 5.

Trzeba jednak pokreślić, że podczas The Future of Gaming zaprezentowano kilka dużych produkcji, które będą debiutować na rynku w pierwszych dwóch latach od premiery next-gena.

Źródło: https://gamingbolt.com/new-god-of-war-ps5-game-recent-rumors-debunked-by-cory-barlog

Tagi: cory barlog god of war 2 god of war 5 PlayStation 5 ps5 sony