Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.07.2020 08:30
Call of Duty: Warzone bany
1021V

Call of Duty: Warzone. Infinity Ward zapowiada fale banów dla oszustów

Twórcy hitowej sieciowej strzelaniny z marca tego roku zapowiedzieli, że nie zamierzają tolerować oszustów w ich tytule. Nie będzie żadnych taryf ulgowych. 

Call of Duty: Warzone okazało się ogromnym hitem. Gra od premiery oferuje darmową rozgrywkę na najwyższym poziomie. Co więcej, jest ona stale rozwijana, a twórcy przygotowują nas właśnie na 5. sezon rozgrywek. Od kilku dni w Internecie pojawiają się Informacje o dużych zmianach - może dojść nawet do wysadzenia stadionu

Nie będą to bynajmniej jedyne nowości. Ekipa z Infinity Ward przekazała, że skala oszukiwania jest cały czas spora i nie zamierzają przymykać na to oczu. Zapowiedzieli bowiem, że już niedługo będą miały miejsce duże fale banów dla osób, które nie potrafią grać uczciwie. 

Na swoim koncie, na Twitterze, twórcy poinformowali o czterech zasadach, których należy przestrzegać, aby uniknąć wyłapania blokady na konto za oszukiwanie. Pod groźbą kary zakazane jest korzystanie nieautoryzowanych oprogramowań, wspomagaczy i modyfikacji wpływających na rozgrywkę. 

Warto zaznaczyć, że prócz Call of Duty: Warzone, przykazania odnoszą się także do trybu wieloosobowego w Call of Duty: Modern Warfare. My sami zdecydowanie odradzamy używania przeróżnych cheatów, albowiem największa frajda płynie z uczciwego podnoszenia swoich zdolności

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/call-of-duty-warzone-dev-warns-more-banwaves-are-coming/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward