Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.07.2020 14:32
Tannenberg od twórców Verdun dostępne na konsolach. Pojawił się zwiastun
800V

Tannenberg od twórców Verdun dostępne na konsolach. Pojawił się zwiastun

Tannenberg, czyli kolejna część cyklu WW1 Game Series, trafiło na konsole obecnej generacji. Twórcy przygotowali zwiastun, którym chcą zachęcić do spróbowania swoich sił na wirtualnym froncie wschodnim pierwszej wojny światowej.

Tannenberg to część serii WW1 Game Series. To produkcje należące do gatunku FPS, ale skupiające się na realizmie i grze wieloosobowej - kampanii dla pojedynczego gracza w tych grach nie znajdziemy. Poniżej umieszczony jest zwiastun, który stara się zachęcić do sprawdzenia wersji konsolowej.

Tannenberg od wczoraj dostępne jest na PlayStation 4 i Xbox One. Wersję na konsolę Sony możecie zakupić w tym miejscu, w cenie 84 złotych. Jeśli chodzi o konsolę Microsoftu, produkt znajduje się w tym miejscu w cenie niecałych 84 złotych - w przecenie z 93 złotych.

Jeśli nie posiadacie jeszcze, a jesteście zainteresowani, Tannenberg możecie kupić w pakiecie z Verdun. Wersja na PlayStation 4 znajduje się tutaj w cenie 144 złotych. Wersja na sprzęt Microsoftu jest nieco droższy, bo kosztuje 162,49 złotych.

W przygotowaniu jest nasza recenzja wersji na PlayStation 4. Powinna pojawić się na początku przyszłego tygodnia.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJvD67ROAkMF7ZcYnV5YrcA

Tagi: M2H / Blackmill Games playstation 4 Tannenberg xbox one