Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 24.07.2020 18:30
cs:GO
831V

CS:GO z nowymi mapami. Nadchodzą zmiany w trybie zaufania

Valve udostępniło wczoraj aktualizację, która wprowadziła dwie nowe mapy, a także wdrożyła zmiany do trybu zaufania.

Valve prężnie rozwija swoją perełkę, jaką jest Counter-Strike: Global Offensive. Sieciowa strzelanka właśnie otrzymała kolejną dużą aktualizację. Co tym razem wprowadzili deweloperzy?

Przede wszystkim dwie nowe mapy, które pierwotnie będą dostępne jedynie na deathmatchach i innych nierankingowych trybach. Mowa tutaj o Mutiny, która została położona na wyspie. Większość akcji rozgrywa się w tym przypadku na ogromnym, a zarazem dopracowanym „midzie”. Drugą mapką jest Swamp - w tym przypadku trafiamy na obrzeża Luizjany, a dokładniej na bagniste tereny. 

Dużych zmian doczekał się dopiero co wprowadzony „trust mode”, który pozwala graczom dobrać odpowiednie osoby do rozgrywki. Jeśli jesteśmy przysłowiowymi rage'ami, powinniśmy trafić na serwer z innymi agresywnymi graczami. Jeśli natomiast jesteśmy spokojni, to powinniśmy bawić się z opanowanymi odbiorcami. Jeśli regularnie bawicie się w CS'ie, to z pewnością zauważyliście, że niektóre osoby, po dołączeniu na serwer są zmutowane - dzieje się tak, kiedy mają niski poziom zaufania i na ich Steam ID spada wiele zgłoszeń odnośnie zachowania.

Valve zauważyło także, że niektórzy skarżyli się na działanie owego moda, więc wprowadzili nowe opcje kompatybilności. Od teraz już nikt nie powinien narzekać na crashe czy inne krytyczne błędy.

Źródło: https://blog.counter-strike.net/index.php/2020/07/30991/

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive Valve Valve/Hidden Path Entertainment