Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2020 19:59
Xbox Series X
1897V

Xbox Series X otrzyma wiele mocnych gier. Microsoft pokazuje zwiastuny i podsumowuje imprezę

Microsoft podsumowuje Xbox Games Showcase za pomocą trzech zwiastunów, które pokazują najciekawsze gry zmierzające na Xboksa Series X. Amerykańska korporacja podkreśla, że większość tytułów trafi do Xbox Game Pass.

Microsoft od kilku miesięcy przedstawia graczom swoją wizję na nową generację, a dzisiaj w końcu otrzymaliśmy serię prezentacji, które pokazują produkcje zmierzające na Xboksa Series X. Firma zadbała o kilka własnych IP, zaskoczyła fanów kilkoma dużymi produkcjami i trzeba przyznać, że na sprzęt Amerykanów zmierza wiele bardzo ciekawych gier.

Korporacja z Redmond podsumowuje wydarzenie i podkreśla: na Xbox Games Showcase zobaczyliśmy 5 nowych tytułów oraz 9 produkcji zmierzających ekskluzywnie na Xboksa. Warto zaznaczyć, że 18 z prezentowanych pozycji będzie dostępnych od początku w Xbox Game Pass, a 22 produkcji wyląduje na początku tylko na jednej konsoli (Xbox). Microsoft pokazał także 10 „światowych premier”.

Musicie pamiętać, że to dopiero początek, a kolejne gry przygotowywane na Xboksa Series X zostaną przedstawione w kolejnych tygodniach. Dzisiaj zobaczyliśmy pozycje od 9 z 15 zespołów Xbox Game Studios.

Tagi: microsoft Xbox xbox one xbox series x