Destiny 2: Poza Światłem oficjalnie. Gra otrzyma 3 duże dodatki i na nowej generacji zadziała w 4K/60 fps

Gry
2255V
Destiny 2: Poza Światłem oficjalnie. Gra otrzyma 3 duże dodatki i na nowej generacji zadziała w 4K/60 fps
Wojciech Gruszczyk | 09.06.2020, 19:03

Bungie właśnie potwierdziło wielkie plany dla Destiny 2. Twórcy nie myślą o przygotowywaniu pełnoprawnej kontynuacji, ponieważ gra otrzyma jeszcze przynajmniej trzy duże dodatki i zostanie znacząco rozbudowana. Fani uniwersum mogą świętować i szykować się na mnóstwo strzelania.

Bungie nie bez powodu zapraszało graczy na pokaz nowości z Destiny 2. Twórcy właśnie zapowiedzieli trzy dodatki, które znacząco rozbudują grę. Już 22 września zadebiutuje Destiny 2 Poza Światłem, a w następnych latach zadebiutują kolejne dodatki: The Witch Queen (2021) oraz Lightfall (2022). Twórcy podkreślają, że nie myślą o pracach nad kontynuacją, ponieważ Destiny 2 będzie żyło jeszcze kilka długich lat.

Twórcy oczywiście mają świadomość nowej generacji, ale cała nasza zawartość z Destiny 2 będzie dostępna na PlayStation 5 i Xboksie Series X (tutaj w postaci Smart Delivery). Tytuł będzie działał na nowej generacji w 60 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 4K, a w przyszłym roku gracze sprawdzą cross-platformową rozgrywkę.

Na dobry początek... Destiny 2: Poza Światłem

Destiny 2: Poza Światłem zadebiutuje 22 września. W dodatku Strażnicy poznają odmieniony wszechświat z nowym miejscem docelowym, nowymi przygodami i nowymi mocami do odkrycia. Twórcy kolejny raz pokazują, że znają swoje IP i potrafią je w ciekawy sposób zaprezentować. Szykują się świetne atrakcje, które zapewnią graczom wiele godzin zabawy.

Znamy szczegóły „Poza Światłem”:

 • Odkryj Europę: W Poza Światłem Strażnicy odwiedzą nowe miejsce docelowe: zamarznięty księżyc Jowisza – Europę. Staw czoła bezlitosnym, lodowatym obszarom, przedostań się do obiektu BrayTech ze Złotego Wieku i odkryj spoczywające pod pradawnym lodem tajemnice.
 • Zawładnij Ciemnością: Wraz z nowym zagrożeniem, pojawia się tajemnicza moc – staza. Wywodząca się z Ciemności nowa moc żywiołów, podobnie jak moc elektryczna, słoneczna i próżniowa, pozwoli Strażnikom na korzystanie ze spektakularnych superzdolności i zdominowanie pola bitwy. Tytani, Czarownicy oraz Łowcy, każdy będzie posługiwał się stazą w inny sposób. Szczegóły dotyczące stazy zostaną podane pod koniec lata.
 • Nowy najazd: Pod zamarzniętą tundrą Europy leży Krypta z Głębokiego Kamienia. Przez wieki pozostawała uśpiona. Strażnicy sprawdzą swoje umiejętności oraz to, jak radzą sobie z pracą w zespole w nowym sześcioosobowym najeździe, w którym czekają wspaniałe nagrody.
 • Powrót Eramis: Podzielone Rody Upadłych zjednoczyły się pod sztandarem Upadłej Kell Ciemności Eramis i stworzyły nowe imperium na Europie. Opuszczona przez Wędrowca i Światło Eramis wyrusza w podróż ku Ciemność i na konfrontację ze Strażnikami.

Bungie ponownie zadbało o specjalne wydania gry. Poznajcie szczegóły:

Destiny 2: Poza Światłem – cyfrowa edycja specjalna

 • Cyfrowa edycja specjalna Destiny 2: Poza Światłem będzie dostępna w przedsprzedaży na wszystkich platformach.
 • Dodatek Destiny 2: Poza Światłem + zawartość sezonowa całego roku (łącznie 4 sezony)
 • Zawartość w przedsprzedaży: Egzotyczna oszroniona obudowa Ducha i legendarny emblemat
 • Egzotyczna emotka „Zamrożony berek”
 • Egzotyczny karabin pulsacyjny „Nie ma czasu na wyjaśnienia” z katalizatorem i zdobieniem
 • Egzotyczny Wróbel „Inne niebo”

Destiny 2: Poza Światłem – edycja kolekcjonerska będzie jedynie w sklepie Bungie:

 • Cyfrowa edycja specjalna Poza Światłem (tylko kod cyfrowy)
 • Odlewana pod ciśnieniem replika fragmentu Ciemności ze światełkami
 • Torba odkrywcy Europy
 • Manierka eksploracji Europy
 • Tajemniczy dziennik
 • Oraz inne przedmioty z Europy

Destiny 2: Beyond Light The Stranger Edition

 • Wydanie The Stranger Edition, to jedyny sposób dla fanów, żeby zdobyć wyjątkową, mierzącą 10” wysokości, figurkę postaci The Stranger, która sprzedawana jest w zestawie z edycją specjalną w wybranych sklepach na całym świecie. Więcej informacji na temat dostępności tej figurki w wybranych regionach znaleźć można na stronie numskull.

Destiny 2: Poza Światłem oficjalnie. Gra otrzyma 3 duże dodatki i na nowej generacji zadziała w 4K/60 fps

Jeśli zamówicie Destiny 2: Poza Światłem w przedsprzedaży, to otrzymacie natychmiastowy dostęp do wyjątkowej egzotycznej obudowy Ducha oraz legendarnego emblematu. Posiadacze cyfrowej wersji mogą liczyć na natychmiastowy dostęp do motki „Zamrożony berek”. Rozszerzenie można zamawiać na Steam, Stadii, Xboksie One oraz już wkrótce pliki trafią także na PlayStation Store.

Destiny 2 Sezon Nadejścia

Bungie potwierdziło także szczegóły Nadejścia. Deweloperzy zapraszają na 11. sezon, w którym mroczne „przepowiednie docierają do Układu Słonecznego a w kosmicznej pustce rozlega się sygnał”. Gracze mogą liczyć na kolejny loch, wydarzenie publiczne, nagrody oraz sprzęt:

 • Nowy loch: Jeszcze dziś Strażnicy stawią czoła nowemu wyzwaniu w lochu „Przepowiednia” dostępnym dla wszystkich graczy Destiny 2. Zmierz się z tajemnicą i odblokuj nowy pancerz koncernu DAITO oraz odświeżone zestawy pancerza Prób Dziewiątki. 
 • Rozszyfruj Ciemność: W trakcie trwania sezonu Ciemności będzie wysyłać wiadomości na Io. Udaj się do Kolebki na Io, aby odkryć te ukryte przekazy.
 • Wydarzenie publiczne Kontakt: Dołącz do innych Strażników w wydarzeniach publicznych pod nowo przybyłą Piramidą na Io, gdzie zebrali się przyciągnięci niewykorzystaną mocą wrogowie ludzkości. 
 • Nowe nagrody: Skupiając nowe engramy w Sezonie Nadejścia, gracze mogą decydować o tym, jakie dostaną nagrody. W nowym systemie skupiania engramów gracze będą mogli zdobyć zdolność umożliwiającą dostosowywanie nagród.
 • Nowy sprzęt:  W trakcie przygotowań do odparcia nowego zagrożenia ludzkości gracze będą mogli zdobyć niesamowitą broń. Posiadacze przepustki sezonowej natychmiast odblokują nowy egzotyczny granatnik „Wygasła skarbnica” oraz sezonowy zestaw pancerza.

Deweloperzy zapowiedzieli także, że zamierzają w przyszłości zapewnić ulepszoną zawartość z Destiny w Destiny 2. Trudno nie odnieść wrażenia, że Bungie właśnie dzisiaj rozpoczęło nową erę. Ich IP będzie ewoluować, rozwijać się i gracze mogą liczyć na mnóstwo nowości, które w ciekawy sposób zapewnią fanom mnóstwo atrakcji.

Przedstawione nowości wyglądają świetnie i pozwalają w spokoju szykować się na kolejne miesiące walk na serwerach. Bungie ma wielkie plany i fani IP mogą zacierać rączki.

Źródło: Informacja prasowa: Yagamedia

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper