Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.07.2020 10:06
Destroy All Humans
473V

Destroy All Humans! na interaktywnym zwiastunie. Pokaz broni i lokacji z remake'a

Zbliżamy się do wyczekiwanej premiery remake'a Destroy All Humans!, która odbędzie się w lipcu. Tym razem wydawca postanowił skupić się w materiale wideo na ikonicznej broni głównego bohatera.

W najnowszym zwiastunie Crypto chwali się możliwościami swojej broni Disintegrator Ray strzelającej gorącą plazmą, która dosłownie rozpuszcza ("dezintegruje") nieszczęśników, którzy znajdą się na celowniku ufoka. Disintegration Ray to też pierwsza broń, która wymaga do działania amunicji w Destroy All Humans!

Oprócz pokazu działania ikonicznej dla Crypto broni warto też zerknąć na trochę starszy materiał wideo od THQ Nordic. To prezentacja Santa Modesta, czyli małego miasteczka z Kalifornii i trzeciego obszaru, który zwiedzamy w Destroy All Humans! Na kolejnym materiale możemy też zobaczyć migawki z Area 42.

Gra doczekała się też szeregu innych trailerów. Najciekawszy z filmików wydaje się "zwiastun interaktywny", który znajdziecie poniżej. W filmiku można podjąć decyzję o dalszych krokach w walce z ludzkością.

Sprawdźcie przy okazji edycję kolekcjonerską Destroy All Humans! (2020). Gra trafi na rynek 28 lipca 2020 r.

Źródło: YouTube

Tagi: Black Forest Games Destroy All Humans! (2020) THQ Nordic