PS5 State of Play na samym początku sierpnia? Informator wskazał dokładną datę

Plotka
3849V
PS5 State of Play na samym początku sierpnia? Informator wskazał dokładną datę
Iza Łęcka | 22.07.2020, 08:14

Na początku sierpnia możemy się spodziewać kolejnego State of Play, który zostanie poświęcony wyłącznie PS5. Roberto Serrano przedstawił już konkretną datę wydarzenia - dla sympatyków marki, wyczekujących na premierę PlayStation 5, może być to interesująca informacja.

Podczas The Future of Gaming zabrakło przedstawienia wszystkich szczegółów dotyczących PS5 - co ciekawe, według Toma Phillipsa z Eurogamera, Sony planuje kolejne wydarzenie, które odbędzie się tuż po pokazie Microsoftu. Prawdopodobnie w trakcie wskazanej imprezy powinniśmy poznać konkretne informacje dotyczące premiery urządzenia. Zgodnie z przewidywaniami, na następnym pokazie japońska korporacja zaprezentuje kolejne gry zmierzające wyłącznie na PlayStation 5.

W nocy do tematu wydarzenia odniósł się Roberto Serrano, który jest przekonany, że prezentacja Sony odbędzie się za dwa tygodnie. Przypomnijmy, że to ten informator zdradził datę The Future of Gaming, ale mylił się w przypadku startu zamówień przedpremierowych. Źródło nie jest pewne, choć Serrano już kilkukrotnie mógł poszczycić się zakulisowymi informacjami dotyczącymi Sony oraz Microsoftu, które okazywały się prawdą.

Wskazana data State of Play zaplanowana na początek sierpnia wydaje się sensowna, gdyż Sony mogłoby już uruchomić zamówienia przedpremierowe, podać cenę oraz datę premiery PlayStation 5. Wielu graczy wyczekuje na japońskiego next-gena, a pokaz byłby jednym z kulminacyjnych momentów przed debiutem PS5.

Źródło: Twitter: geronimo_73

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper