Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.07.2020 13:30
Star Wars: Squadrons co na początek
597V

Star Wars: Squadrons zaoferuje na start 8 statków i 4 klasy. Każda ma oferować inne doznania

Najnowszy, ciekawy projekt z uniwersum Gwiezdnych Wojen, za którego dystrybucję odpowie Electronic Arts, ma zaoferować na start kilka opcji wyboru statków i ich klas.

Star Wars: Squadrons to bardzo dobrze zapowiadająca się gra, która ma pozwolić poczuć się jak prawdziwy pilot z serii "Star Wars". Twórcy zadbali o najmniejsze elementy, które mogłyby wybijać z immersji i brzmi to naprawdę dobrze. Co więcej, pod kątem tego, jak się prezentuje, projekt wcale nie wypada gorzej - Motive Studios daje z siebie wszystko. 

Ogromnym plusem będzie także liczba opcji już na samym starcie. Jak przekazali twórcy, tuż po premierze dostaniemy do wyboru aż osiem myśliwców obejmujących cztery różne klasy: Fighters, Bombers, Interceptors oraz Support. Brzmi ciekawie, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę ich odmienność. 

Myśliwiec typu "Fighter" ma zaoferować największy balans spośród wszystkich i najlepiej sprawdzi się w samym centrum walk powietrznych. Typ "Bomber" odpowiada "tankom" w grach FPS - jest najwolniejszy, ale znosi duże obrażenia i sam zadaje ich sporo.

"Interceptor" bazuje na szybkości i świetnie można go wykorzystać podczas różnych manewrów, albowiem największym minusem jest mała siła rażenia. Ostatni jest typ "Suppor", który, jak sama nazwa wskazuje, dobrze odnajdzie się przy pomaganiu sojusznikom. Jego obrażenia również nie będą duże, ale nadrobi zwinnością! 

Jeśli jesteście ciekawi, jakie dokładnie myśliwce zostaną oddane w nasze ręce, oto pełna lista ze strony EA:

●     T-65B X-wing starfighter

●     BTL-A4 Y-wing assault starfighter/bomber

●     RZ-1 A-wing interceptor

●     UT-60D U-wing starfighter/support craft

●     TIE/ln starfighter (“TIE fighter”)

●     TIE/sa bomber (“TIE bomber”)

●     TIE/in interceptor (“TIE interceptor”)

●     TIE/rp reaper attack lander (“TIE reaper”)

Źródło: https://gamingbolt.com/star-wars-squadrons-to-have-8-starfighters-and-4-classes-at-launch

Tagi: Electronic Arts Motive Studios Star Wars: Squadrons