Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2020 14:04
Crysis Remastered Crytek
1221V

Crysis Remastered na zwiastunie. Crytek pokazuje jakość gry na Nintendo Switchu

Crytek właśnie opublikował pełny zwiastun Crysis Remastered, który prezentuje jakość produkcji w wersji na konsolę Nintendo. Twórcy ujawnili czysty gameplay oraz przedstawiają funkcje dostępne na sprzęcie Japończyków.

Crytek wciąż nie ujawnił ostatecznej daty premiery Crysis Remastered na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, ale jeszcze w lipcu odbędzie się debiut gry na Nintendo Switchu. Autorzy postanowili zachęcić społeczność do tytułu i właśnie opublikowali nowy zwiastun.

Posiadacze Nintendo Switchów mogą liczyć na wysoką jakość tekstur, globalne oświetlenie, wyginanie się roślin, zoptymalizowane dynamiczne ustawienie światła, dynamiczną rozdzielczość, celowanie żyroskopowe czy też rozmycie ruchu (motion blur). Autorzy podkreślają, że to tylko część elementów, które mają sprawić, że pozycja będzie oferować przyjemne doświadczenie na sprzęcie Big N.

Crysis Remastered będzie dostępny od 23 lipca i zainteresowani muszą przygotować 120 zł. Deweloperzy aktualnie nie potwierdzili, kiedy odbędzie się premiera na pozostałych platformach, ale według ostatniego komunikatu – twórcy pracują nad poprawą jakości gry, by prezentowała ona lepszą jakość.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crysis Remastered Crytek trailer zwiastun