Iza Łęcka Iza Łęcka 21.07.2020 13:37
Xbox Series X Phil Spencer
2865V

Xbox Series X otrzyma „najlepszy zestaw gier na start” w historii Microsoftu. Phil Spencer jest pewny swego

Microsoft nie potwierdził jeszcze pełnej listy gier dostępnych na start nowej generacji, ale gracze mogą oczekiwać najlepszego zestawu produkcji, jakie zostały udostępnione w dniu premiery konsol amerykańskiej korporacji. Phil Spencer jest niezwykle zadowolony z zaproponowanego zestawu.

Xbox Series X od premiery otrzyma dostęp do prawie wszystkich gier z Xboksa One (bez tytułów wykorzystujących Kinecta), choć Microsoft doskonale zdaje sobie sprawę, że to tylko początek. Gracze oczekują nowych produkcji, których nie zabraknie na next-genowym Xboksie od dnia debiutu na rynku.

Podczas wywiadu z redakcją Polygonu Phil Spencer potwierdził, że jest bardzo pewny tytułów na premierę Xboksa Series X, ponieważ udało się zapewnić „najbardziej zróżnicowany zestaw gier first-party w historii”, ale jednocześnie gracze mogą liczyć na wiele ciekawych produkcji.

Szef marki Xbox zaznaczył, że Microsoft zapewni „najlepszy zestaw gier na premierę” jaką kiedykolwiek oferowała marka Xbox. Gracze otrzymają dostęp do gigantycznej listy produkcji nie tylko dzięki Wstecznej Kompatybilności, ale poznają również wiele tytułów dzięki Xbox Game Pass.

"Naprawdę uważam, że posiadamy najlepszy zestaw gier na premierę, jaki kiedykolwiek mieliśmy na Xboksie. Kiedy myślę o sile i głębi gier, w które ludzie będą mogli grać pierwszego dnia na Xbox Series X - nie tylko ze względu na [wsteczną kompatybilność] - i sposób, w jaki Game Pass naprawdę pozwala na całkowite użytkowanie naszej konsoli, myślę, że jest to prawdziwa potęga."

W swoich oficjalnych wiadomościach Microsoft podkreślał już wielokrotnie, że przyszli posiadacze Xboksów Series X skorzystają ze Wstecznej Kompatybilności oraz Xbox Game Pass, dzięki czemu otrzymają „najbardziej zróżnicowany” zestaw produkcji na premierę nowej konsoli Microsoftu.

Źródło: https://gamingbolt.com/xbox-series-x-will-have-microsofts-most-diverse-first-party-lineup-ever-says-phil-spencer

Tagi: Microsoft phil spencer xbox game pass xbox one xbox series x