Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2020 16:35
Spider-Man: Miles Morales
3658V

Spider-Man: Miles Morales z nowymi szczegółami. Twórcy potwierdzają skalę tytułu

Fani Spider-Mana mogą szykować się na dużą opowieść. Insomniac Games potwierdziło informacje o Spider-Man: Miles Morales, wśród których pojawia się bezpośrednie porównanie do Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Jest to jasny komunikat dotyczący skali gry.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales został zapowiedziany w ubiegłym tygodniu, a my już mieliśmy okazję kilkukrotnie informować o grze. Nawet Jim Ryan postanowił wypowiedzieć się na temat produkcji, ale teraz otrzymaliśmy konkrety od samych deweloperów.

Insomniac Games już tworząc historię Petera Parkera wiedziało, że chce rozwinąć wątek Milesa Moralesa. Deweloperzy postanowili ciężko pracować, by przygotować pełną historię, której skala jest zbliżona do wspomnianego Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Tytuł Naughty Dog mogliśmy ukończyć w około 7-8 godzin.

Spider-Man: Miles Morales zadebiutuje na premierę PS5 i wykorzysta szereg ulepszeń oferowanych przez next-genową konsolę. Gracze mogą liczyć na natychmiastowe loadingi, ray tracing, 3D Audio, a podczas opowieści sprawdzimy wszystkie możliwości kontrolera DualSense. Twórcy ulepszyli bohaterów dzięki skanerom 4D i nowemu cieniowaniu skóry, by mieć pewność, że tytuł będzie wyglądał znacznie lepiej od pozycji z PS4. Deweloperzy zajęli się nawet ulepszeniem miasta, by wykorzystać atuty PlayStation 5.

„Przeżywając historię Milesa, zobaczysz, usłyszysz i poczujesz wszystko w zupełnie nowy sposób, a wszystko to dzięki PS5.”

Insomniac Games ponownie współpracowało z Marvelem, by zadbać o zupełnie nową historię.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/06/18/marvels-spider-man-miles-morales-an-update-from-insomniac-games/

Tagi: Insomniac Games Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment