Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2020 15:31
PS Plus
9755V

PS Plus może doczekać się ważnych zmian przed premierą PS5. Sony wysyła do graczy ankietę

Sony świętowało ostatnio 10 lat PlayStation Plus, ale usługa może wkrótce doczekać się ważnych zmian. Japońska firma rozsyła ankietę do graczy i głównym tematem jest właśnie odświeżenie PS Plus.

W weekend zaprosiłem naszą społeczność do wybierania najciekawszej gry z lipcowego PS Plus, a już w przyszłym tygodniu poznamy ofertę na sierpień. Standardowo możemy liczyć na dwie gry, które trafią do graczy na samym początku września.

Sony jednak chce odświeżyć PS Plus. Japoński producent wysłał do części graczy ankietę, która ma na celu sprawdzenie, w jaki sposób można poprawić usługę przed uruchomieniem PlayStation 5. Zmiany mają pojawić się jeszcze w okresie wakacyjnym.

Trudno tak naprawdę powiedzieć czego możemy się spodziewać po Sony, jednak nie jest specjalnym zaskoczeniem, że firma chce wykorzystać PlayStation Plus na PS5. Korporacja może jednak zapewnić kilka ulepszeń, dzięki którym gracze będą chętniej płacić za dostęp do abonamentu.

Według plotek, Microsoft również chce odświeżyć Xbox Live Gold i z tego powodu w sklepie Microsoftu nie znajdziemy już usługi na 12 miesięcy.

PS Plus ankieta

Źródło: https://www.psu.com/news/ps-plus-survey-sent-out-ahead-of-ps5-launch-as-sony-looks-to-improve-service/

Tagi: playstation plus ps plus sony