Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2020 14:57
Xbox Live Gold
4066V

Xbox Live Gold doczeka się oczekiwanych zmian? Microsoft usunął ze sklepu subskrypcję na 12 miesięcy

Microsoft może w końcu dokonać istotnych zmian w abonamencie Xbox Live Gold. Teraz już nie możemy kupić subskrypcji na 12 miesięcy, co ma zwiastować nadciągające ogłoszenie amerykańskiej korporacji.

Od dawna pojawiają się głosy, według których oferta Xbox Live Gold jest przestarzała. Gracze nie mogą często chwalić propozycji z Games with Gold (sprawdźcie ostatnie zestawienie) i systematycznie znacznie lepiej wypada Xbox Game Pass.

W swoim czasie pojawiła się nawet plotka, według której Xbox Live Gold zostanie połączony z Xbox Game Pass, ale nadal nie doczekaliśmy się sytuacji, by firma zrezygnowała z Golda. Zamiast tego możemy opłacać Xbox Game Pass Ultimate.

Teraz jednak gracze dostrzegli sporą ciekawostkę – w sklepie Microsoftu zniknęła oferta na 12 miesięcy Xbox Live Gold. Gracze mogą jedynie wykupić abonament na jeden lub trzy miesiące. Firma aktualnie nie komentuje decyzji, ale nie brakuje głosów, według których w końcu doczekamy się zmian i XLG przejdzie ewolucję.

Na więcej szczegółów musimy zaczekać, jednak wycofanie popularnej oferty z oficjalnego sklepu na pewno nie jest przypadkowe.

Xbox Live Gold zmiany

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-live-gold/CFQ7TTC0K5DJ/000D?activetab=pivot%3aoverviewtab

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Live Gold