Iza Łęcka Iza Łęcka 20.07.2020 11:44
Mass Effect Trilogy Remaster
1085V

Mass Effect Trilogy Remaster zadebiutuje w marcu przyszłego roku? Premiera albumu może być wskazówką

Electronic Arts milczy jak zaklęte, nie ujawniając Mass Effect Trilogy Remaster. Fani przygód Komandora Sheparda jednak wyczekują wszelkich doniesień związanych z odświeżeniem serii – oferta zamieszczona na Amazonie może sugerować, że powrócimy do kosmicznej historii.

O odświeżonej trylogii Mass Effect wspominamy od kilku miesięcy – zgodnie z opinią Jeffa Grubba z VentureBeat, Electronic Arts pracuje nad tajnym projektem HD, którym jest właśnie zestaw klimatycznych części z uniwersum Mass Effect. Wielu graczy liczyło, że remaster zostanie zaprezentowany podczas czerwcowego EA Play 2020, czego jednak się nie doczekaliśmy. Brak oficjalnych ogłoszeń ze strony Elektroników nie zniechęca jednak sympatyków serii.

Część z graczy ma nadzieję, że już za kilka miesięcy będziemy mogli powrócić do historii Komandora Sheparda, co ma sugerować premiera nowego albumu z grafikami z trzech części Mass Effect. Zgodnie z ofertą zamieszczoną na brytyjskim Amazonie, The Art of Mass Effect: Expanded Edition zadebiutuje 23 marca 2021 roku, oferując wiele wcześniej nieudostępnionych, ekskluzywnych grafik oraz artów z DLC.

"Poznaj ewolucję kosmitów, planet, statków i technologii, które definiują ten kultowy świat science fiction. Twórcy, którzy powołali do życia arcydzieło BioWare'a, zabiorą Cię [w podróż- red.] od pierwszych szkiców projektowych do drobiazgowych ostatecznych renderów.”

"Pełna koncepcyjnych artów i komentarzy, ta rozszerzona edycja jest ostatecznym towarzyszem jednej z największych serii w historii gier!"

Wskazana data premiery albumu wydaje się nieprzypadkowa. Wielu fanów kosmicznej serii sądzi, że blisko wskazanego terminu będziemy mogli ponownie zasiąść za sterami Normandii. Jak na razie pozostaje nam więc trzymać kciuki za prawdziwość tej plotki i czekać na oficjalne informacje od Electronic Arts.

The Art of Mass Effect

Źródło: https://www.vg247.com/2020/07/20/mass-effect-trilogy-march-book/

Tagi: mass effect Mass Effect Trilogy Mass Effect Trilogy Remaster