Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.06.2020 09:15
Mass Effect Trilogy Remaster nie na EA Play
1733V

Mass Effect Trilogy Remaster. Gra prawdopodobnie nie zostanie zaprezentowana na EA Play 2020

Najnowsze doniesienia sugerują, że informacje, jakoby wyczekiwane odświeżenie trylogii Mass Effect miało zostać zaprezentowane podczas nadchodzącego EA Play, są dalekie od prawdy.

Gry z serii Mass Effect są niezwykle uznanymi projektami, które do dziś cieszą się ogromnym szacunkiem i sporą rzeszą oddanych fanów (cóż, przynajmniej w przypadku trzech pierwszych odsłon). Nie dziwi więc, że od jakiegoś czasu coraz głośniej mówi się o planach odnośnie do odświeżenia przygód Sheparda. 

Ostatnio często można natrafić na informacje, iż Mass Effect Trilogy Remaster miałoby zostać pokazane jeszcze na EA Play 2020. Impreza zaplanowana jest na 01:00 w nocy, w dniu 19 czerwca (oczywiście dla naszej strefy czasowej), więc jest to niezwykle gorąca opcja, która potrafi rozpalić serca fanów.

Niestety może się okazać, że w plotce tej nie było wystarczająco dużego ziarenka prawdy. Jeff Grubb, który ostatnio ma niezwykle dobrą passę, jeśli chodzi o ujawnianie kolejnych informacji z branży gier, przekazał na Twitterze, że gra najprawdopodobniej nie zostanie jeszcze pokazana na EA Play 2020

Dodał przy tym, że Mass Effect Trilogy Remaster jest pewniakiem, jeśli chodzi o premierę, ale nie należy oczekiwać informacji w najbliższym tygodniu. I oczywiście, nie jest to nic pewnego, ale biorąc pod uwagę jego rzetelność, można oczekiwać, że i tym razem się nie pomyli

Źródło: https://twitter.com/JeffGrubb/

Tagi: bioware mass effect Microsoft Game Studios