Iza Łęcka Iza Łęcka 20.07.2020 09:23
Diablo 2 AI Remastered
4592V

Diablo 2 AI Remastered wygląda znakomicie. Gameplay w 4K i 60 fps

Blizzard wciąż nie potwierdził plotek o odświeżeniu Diablo 2, ale gracze ochoczo sprawdzają, jak hit studia mógłby wyglądać w znacznie lepszej jakości. Zobaczcie gameplay z Diablo 2 AI Remastered, czyli znanej pozycji, w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Diablo 4 nie zadebiutuje w najbliższych miesiącach, choć w maju na jaw wyszły domniemania o Diablo 2 Resurrected, które miałoby zadebiutować jeszcze w tym roku. Gra wciąż nie została zapowiedziana, więc możemy podejrzewać, że plany studia uległy zmianie za sprawą pandemii.

Diablo II jednak wciąż rozgrzewa graczy, co skłoniło jednego z entuzjastów klimatycznego tytułu do sprawdzenia jak wyglądałby produkcja Blizzarda w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. ReznoR prezentuje rozgrywkę we wskazanej jakości dzięki Deep Learning Neural Network AI (uczenie maszynowe) oraz Advanced Motion Interpolation – co zapewniło podbicie rozdzielczości, ulepszenie i wygładzenie oprawy oryginalnej rozgrywki. Dźwięk również został poprawiony (EAX Environmental Effects), jednak pragnąc usłyszeć nową jakość audio, należy włączyć materiał na słuchawkach.

Warto podkreślić, że Diablo 2 AI Remastered to tylko próbka tego, jak mogłoby wyglądać Diablo 2, gdyż pierwotnie pozycja została stworzona w znacznie niższej rozdzielczości. Przytoczona przez nas wersja zbiera jednak pochwały wśród fanów, którzy wciąż czekają na stosowne decyzje Blizzarda.

Źródło: https://www.pcgamer.com/watch-upscaled-footage-of-diablo-2-in-4k-at-60fps

Tagi: Blizzard Entertainment diablo 2 Diablo 2 AI Remastered Diablo II gameplay