Ghost of Tsushima z pozytywnym bombardowaniem recenzji. Gracze są zachwyceni produkcją

Gry
3689V
Ghost of Tsushima z pozytywnym bombardowaniem recenzji. Gracze są zachwyceni produkcją
Iza Łęcka | 20.07.2020, 10:58

Ghost of Tsushima zaczęło podbijać rynek, doświadczając rzadkiego w naszej branży zjawiska. Tytuł może pochwalić się niezwykle dobrymi recenzjami wśród graczy na Metacritic. Jest to całkowicie odwrotna sytuacja niż w przypadku The Last of Us 2.

The Last of Us 2 to spory sukces Sony, który pod wieloma względami wpłynął na branżę. Oprócz wielu kontrowersji, tytuł zmienił działanie portalu Metacritic, przez co zablokowane zostało ocenianie produkcji w dniu premiery – gracze mają teraz czas na zapoznanie się z pozycją.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ghost of Tsushima trafiło na rynek w piątek, oferując przynajmniej 17-godzinną przygodę, choć w Cuszimie możemy spędzić nawet 90 godzin, by poznać wszystkie sekrety zapierającej dech w piersiach wyspy. Mimo to już teraz na Metacritic można znaleźć ponad 5300 opinii graczy oraz recenzji, które w znaczącej części są pozytywne – tytuł może pochwalić się średnią na poziomie 9.2.

Ghost of Tsushima z pozytywnym bombardowaniem recenzji. Gracze są zachwyceni produkcją

W naszej branży pozytywne bombardowanie recenzji zdarza się sporadycznie, gdy wydawcy lub deweloperzy podejmują się specyficznych działań. Świadkami wspomnianej sytuacji byliśmy, gdy Ubisoft przekazał 500 000 euro na odbudowę katedry Notre Dame, a Assassin's Creed Unity było dostępne za darmo. Twórcy w obliczu tragedii zaprosili do zwiedzania cyfrowej wersji zabytku, co spotkało się z ogromną aprobatą graczy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: https://www.metacritic.com/game/playstation-4/ghost-of-tsushima/user-reviews

Komentarze (172)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper