Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 19.07.2020 15:36
Mobile Suit Gundam: Extreme VS. Maxiboost ON
305V

Mobile Suit Gundam: Extreme VS. Maxiboost ON. Bandai Namco promuje grę nowym zwiastunem

Mobile Suit Gundam jest serią, która pomimo kilkudziesięciu lat na karku, nadal wzbudza wielkie zainteresowanie zarówno wśród miłośników anime, figurek jak i gier wideo. Dlatego już niebawem na rynku pojawi się kolejna produkcja sygnowana znaną marką.

Mobile Suit Gundam: Extreme VS. Maxiboost ON jest kolejną odsłoną sub-serii skupionej wokół widowiskowych pojedynków pod tytułem Extreme VS., która rozpoczęła swój żywot jeszcze w 2011 roku na PlayStation 3.

Teraz niebezpośredni sequel wprowadza nas w zupełnie nowy rozdział dla Gundamów dodając małe, aczkolwiek całkiem ważne usprawnienia dla formuły całej marki. Niestety na nadejście konsolowej wersji wielkiego hitu z japońskich automatów musieliśmy czekać aż 4 lata, więc no śmiało można powiedzieć, że Bandai Namco się raczej nie śpieszyło.

Tytuł wyjdzie na całym świecie wyłącznie na PlayStation 4 już 30 lipca. Jeśli ciekawią was inne gry z Gundamami w roli głównej, polecamy naszą recenzję Gundam: Versus z 2017 roku.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/07/mobile-suit-gundam-extreme-vs-maxiboost-on-those-days-continue-on-ps4-live-action-trailer

Tagi: Mobile Suit Gundam: Battle Operation Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. Namco Bandai Namco Bandai Games