Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.07.2020 19:10
Star Wars Squadrons pozwoli na personalizację kokpitu i HUD-u
489V

Star Wars Squadrons pozwoli na personalizację kokpitu i HUD-u

Star Wars: Squadrons pozwoli nam na personalizowanie statków kosmicznych i HUD w grze wieloosobowej. Dyrektor kreatywny potwierdził również, że możliwe będzie wyłączenie tych opcji, aby zadowoleni byli ci bardziej konserwatywni fani.

Star Wars: Squadrons według słów Iana Fraziera (dyrektora kreatywnego) pozwoli nam na personalizowanie swoich statków kosmicznych. Tyczy się to zarówno zewnętrznych części, jak i kokpitu - w tym pierwszym możliwe będzie nanoszenie barw, a w tym drugim ustawianie choćby figurek. Zainteresowany potwierdził jednocześnie, że modyfikacje mają być zgodne ze stylem uniwersum.

Osoby, które w ogóle nie chcą oglądać podobnych rzeczy, będą mogli je po prostu wyłączyć. Tym samym statki innych graczy będą jawić się jako klasyczne ich wersje, bez żadnych modyfikacji. Jeśli chodzi o HUD, tu również pojawią się opcje personalizacji. Jak wiadomo dostępna będzie jedynie kamera pierwszoosobowa, będziemy mogli więc zdecydować czy skorzystamy jedynie z urządzeń w kokpicie, czy dodatkowo z informacji wyświetlanych na ekranie.

Star Wars: Squadrons ma pojawić się 2 października tego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy zapewnili, że w grze nie pojawią się mikropłatności. W ramach przypomnienia, poniżej zamieszczamy oficjalny zwiastun.

 

Źródło: https://www.ign.com/articles/star-wars-squadrons-realism-hud-customisation-mechanics-optional

Tagi: Electronic Arts Motive Studios Star Wars: Squadrons