Iza Łęcka Iza Łęcka 17.07.2020 10:29
Twierdza: Władcy
503V

Twierdza: Władcy wojny na długiej rozgrywce. Twórcy prezentują kampanię

Zbliża się wielka premiera Twierdza: Władcy wojny, co skłania deweloperów do zdradzenia kilku szczegółów gry i co najważniejsze: pokazania rozgrywki. Tytuł prezentuje się świetnie, a sympatycy serii nie mogą przejść obojętnie obok debiutującej za niedługo propozycji.

Twierdza: Władcy wojny zadebiutuje 29 września. Najnowszy materiał potwierdza wysoką jakość gry – FireFly Studios ponownie udowadnia, że przeniesienie akcji na Daleki Wschód pozytywnie wpłynie na uznaną serię.

Najnowszy gameplay pozwala spojrzeć na część misji z kampanii Chin w 226 roku p.n.e. – na materiale możecie posłuchać starszego programisty, Matta Smitha, który opowiada o nowej produkcji, opisuje jednostki, władców oraz oblężenie zamków.

W nowej Twierdzy zapoznamy się z kampanią składającą się z 31 misji. W kolejnych tygodniach deweloperzy przedstawią kolejne zadania, by nie tylko zachęcić graczy do tytułu, ale i pokazać w jaki sposób skorzystano z opinii zwrotnych fanów. W trakcie zeszłorocznego E3, FireFly Studios zaprosiło sympatyków uniwersum do rozgrywki, od tego czasu doszło do znaczących usprawnień tytułu – autorzy bazując na opiniach społeczności zmodyfikowali różne funkcje.

Twierdza: Władcy wojny została zapowiedziana w czerwcu ubiegłego roku. Od tego czasu deweloperzy zaprezentowali sieciową rozgrywkę.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: FireFly Studios gameplay Twierdza: Władcy Twierdza: Władcy wojny