Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.06.2020 16:00
Twierdza: Władcy
1038V

Twierdza: Władcy. Nowy zwiastun pokazuje datę premiery i tryby wieloosobowe

Niektórzy twierdzą, że kultowa Twierdza ma swoje najlepsze lata daleko za sobą i już raczej ciężko będzie odbudować jej pozycję na rynku strategii czasu rzeczywistego.

Śmiało można powiedzieć, że do pewnego momentu była to prawda - Twierdza 3 była słaba, a na samych remasterach marki nie da się budować. Na szczęście już 29 września tego roku na Steam trafi najnowsza pełnoprawna odsłona serii, która po raz pierwszy zabierze nas na Daleki Wschód.

W Stronghold: Warlords wcielimy się w wielkich Chanów, Imperialnych władców z Chin czy też japońskich Shogunów. Nowe klimaty dla serii oznaczają zupełnie nowe doświadczenia dla samych graczy, masę różnorodnych rozwiązań znanych z tamtego regionu świata oraz tak bardzo potrzebne odświeżenie marki.

Oczywiście w Twierdzy nie może zabraknąć multika, więc zagramy zarówno w co-opie jak i na zasadach każdy na każdego w meczach sieciowych. Jeśli interesują Was pozostałe zapowiedzi na PC z ostatnich dni, polecamy nasze podsumowanie PC Gaming Show oraz Future Games Show.

Źródło: YouTube/IGN

Tagi: FireFly Studios Twierdza: Władcy