Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2020 15:41
No Man's Sky Cross-play
671V

No Man's Sky otrzyma pełny cross-play. Twórcy zapraszają do gry

Hello Games kolejny raz potwierdza, że potrafi zadbać o swoją grę. No Man's Sky jeszcze w tym tygodniu otrzyma cross-platformową rozgrywkę, dzięki której wszyscy gracze będą mogli wspólnie przemierzać planety.

Microsoft właśnie potwierdził, że No Man's Sky trafi do Xbox Game Pass, a Hello Games opublikowało dodatkową wiadomość. Twórcy wraz z wrzuceniem gry do amerykańskiej usługi, włączą cross-platformową rozgrywkę.

Deweloperzy ostatnie miesiące spędzili na dopracowanie zabawy, by gracze z trzech platform (PlayStation 4, Xbox One, PC) mogli wspólnie eksplorować planety, przeżywać przygody, budować czy też brać udział w różnych transakcjach.

„Ogrom pracy został włożony w tę aktualizację i związane z nią technologie i systemy. Przeszliśmy na zupełnie nową architekturę sieci, z większą elastycznością, pozwalającą graczom na wspólne granie niezależnie od platformy. Jestem bardzo dumny z zespołu, który tak ciężko pracował, by to się wydarzyło.”

Podczas rozgrywki zobaczymy ikonki platform, więc zawsze będziemy wiedzieć, czy naszą planetę odwiedzili posiadacze PlayStation 4, Xboksów One lub gracze na PC. Studio podkreśla również, że w międzyczasie przygotowywano kolejne aktualizacje, które pozwolą graczom uczestniczyć w nowych aktywnościach. Wkrótce poznamy szczegóły.

Źródło: https://www.nomanssky.com/2020/06/introducing-crossplay-for-no-mans-sky/?cli_action=1591795566.833

Tagi: cross-play Hello Games No Man's Sky