Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.07.2020 03:00
Xbox Game Pass Yakuza Kiwami 2
6013V

Xbox Game Pass z bardzo mocną ofertą. Microsoft ujawnia pełny zestaw gier na lipiec

Microsoft przedstawił gry z Xbox Game Pass na drugą połowę lipca i zestaw powinien zadowolić wielu graczy. To aż osiem produkcji, wśród których można wyróżnić tytuły na premierę. Poznajcie pełną listę nowych tytułów zmierzających do oferty.

Microsoft właśnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Firma zaprezentowała gry z Xbox Game Pass na drugą połowę lipca i zestawienie jest bardzo bogate. Łatwo można tutaj wyróżnić świetne produkcje, które na pewno zostaną ciepło przyjęte przez wielu klientów usługi.

Xbox Game Pass - nowe gry 

Już SEGA zapowiedziała dostęp do Yakuzy Kiwami 2 w Xbox Game Pass, a teraz wiadomość potwierdził Microsoft. Jest to na pewno jeden z tytułów, który powinien zainteresować graczy, którzy mają ochotę na odrobinę przyjemności z Kraju Kwitnącej Wiśni. Świetnie zapowiada się także możliwość sprawdzenia Grounded, które zebrało wiele pochwał w pierwszych zapowiedziach.

Z mniejszych tytułów na pewno warto zagrać w Carrion, The Touryst oraz Forager. Za tę pierwszą pozycję odpowiada rodzime studio Phobia Game, które wcześniej zaproponowało graczom BUTCHER i w lipcu odbędzie się właśnie premiera gry.

Xbox Game Pass - już dostępne

Neon Abyss właśnie zadebiutowało i od razu także trafiło do Xbox Game Pass. Jest to jedna z niespodzianek, ponieważ wcześniej pozycja nie była ujęta na liście lipcowych premier.

Xbox Game Pass - gry zostaną usunięte 31 lipca

  • Ashes Cricket (Console)
  • RiME (Console & PC)
  • The Banner Saga 3 (Console & PC)

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/07/15/coming-soon-xbox-game-pass-console-and-pc-july-2020/

Tagi: PC xbox xbox game pass xbox one