Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2020 14:03
ps5 mortal kombat
1403V

PS5 w motywie Mortal Kombat. Ed Boon dostrzegł projekt i wspomniał o cross-platformowej rozgrywce

Ed Boon chętnie wypowiada się na temat różnych projektów związanych z marką Mortal Kombat i szef NetherRealm Studios dostrzegł ciekawy projekt PS5. Deweloper pokazał odpicowaną wersje PlayStation 5 i zauważył interesujące połączenie.

NetherRealm Studios pracuje nad przynajmniej jednym projektem na następną generację, ale deweloperzy odpowiedzialni za rozwój serii Mortal Kombat i Injustice aktualnie nie prezentują nowych produkcji. Twórcy ostatnio wydali duże rozszerzenie do Mortal Kombat 11 (sprawdźcie recenzję) i w tajemnicy opracowują nowy projekt.

Mimo to Ed Boon chętnie odpowiada fanom oraz wyłapuje różne ciekawostki związane z między innymi bijatyką ze Scorpionem w roli głównej. Założyciel NetherRealm Studios opublikował projekt PS5 z motywem Mortal Kombat, który trzeba przyznać wygląda naprawdę ciekawie. Nie każdy gracz postawiłby w domu takie PlayStation 5, ale na pewno część wiernych fanów IP zdecydowałoby się na taki projekt.

Ed Boon wspomniał jeszcze o ciekawostce – jeśli osoba o pseudonimie XboxPope opracowuje tak ciekawy projekt PS5, to jest to dowód, że wszyscy powinniśmy grać razem na tej generacji. Na wiadomość dopowiedział autor, który przedstawił także odpicowanego Xboksa Series X.

Źródło: Twitter: noobde

Tagi: ed boon mortal kombat PlayStation 5 PS5