Iza Łęcka Iza Łęcka 16.07.2020 08:07
Far Cry 5
3313V

Far Cry 5 w bardzo dobrej cenie. Grę na PS4 kupimy z 86% rabatem

Zapowiedź Far Cry 6 to dobry moment, by zapoznać się z poprzednią, pełnoprawną odsłoną, więc na PlayStation Store zawitała interesująca promocja. Gracze mogą kupić Far Cry 5 oraz zestaw dodatków w bardzo dobrej cenie.

Podczas Ubisoft Forward zapowiedziano Far Cry 6, o którym, dzięki deweloperom, wiemy coraz więcej. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, czym inspirowali się twórcy podczas wyboru miejsca wydarzeń –  dla wielu graczy będzie to idealny moment na zapoznanie się z poprzednią produkcją. Far Cry 5 trafił do Oferty Tygodnia.

Far Cry 5 w promocji

Gra Ubisoftu jest dostępna z rabatem 86% i trzeba przyznać, że cena naprawdę zachęca do rozpoczęcia przygody w hrabstwie Hope – deweloperzy opracowali główny wątek, którego poznanie zajmie około 17 godzin. Trzy dodatki dostępne w Przepustce Sezonowej zapewnią przynajmniej 8 godzin dodatkowej zabawy.

Far Cry 5 zebrało oceny na poziomie 82%, pierwszy raz w historii serii otrzymując bezpośrednią kontynuację w postaci Far Cry New Dawn. Opowieść została jednak gorzej przyjęta od swojego pierwowzoru (średnia na poziomie 71-75%).

Źródło: PlayStation Store

Tagi: Far Cry 5 promocja Ubisoft