Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2020 18:33
Stadia
537V

Stadia Connect zaprezentuje nowe gry AAA. Oglądajcie z nami wydarzenie Google

Google zaprasza graczy na kolejne wydarzenie z serii Stadia Connect. Podczas prezentacji mamy zobaczyć nowe gry zmierzające na streamingową usługę. Firma podobno przygotowała kilka mocnych tytułów, które mają zachęcać do propozycji.

O godzinie 19:00 rozpocznie się kolejne wydarzenie z serii Stadia Connect. Google systematycznie zachęca graczy do swojej platformy przez podobne prezentację, podczas których mamy okazję spojrzeć na kolejne gry zmierzające na streamingową usługę.

Dzisiejszy pokaz może dodatkowo przynieść szczegóły integracji Stadii z Uplay+. Już wcześniej Google potwierdziło, że zamierza udostępnić swoim klientom możliwość korzystania z platformy Ubisoftu i bez wątpienia Stadia z Uplay+ mogą stworzyć ciekawy zestaw dla wielu entuzjastów nowoczesnych technologii.

Bardzo możliwe, że na pokazie zobaczymy również nowe gry przygotowane wyłącznie na Stadię. Google stara się przekonywać deweloperów do swojej usługi wykupując pozycje, jednak oferowane kwoty nie zawsze są odpowiednie – z tego powodu na Stadii wciąż brakuje kilku mocnych IP.

Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Warto przypomnieć, że Amazon chce zaproponować w 2021 roku bezpośredniego konkurenta dla Stadii, a Take-Two nie ukrywa rozczarowania usługą.

Źródło: Twitter: GoogleStadia

Tagi: google Google Stadia stadia