Nintendo Switch z nową aktualizacją. Nintendo opublikowało firmware 10.1.0

News
2554V
Nintendo Switch z nową aktualizacją. Nintendo opublikowało firmware 10.1.0
Iza Łęcka | 14.07.2020, 13:30

Nintendo Switch otrzymał nową aktualizację, która zajmuje się poprawą działania systemu. Gracze nie powinni oczekiwać wielkich zmian i zaskakujących nowości, bowiem producent wciąż dba o kultową już „stabilność”.

Nintendo przygotowuje się do piątkowej premiery Paper Mario: The Origami King (poznajcie pierwszą ocenę produkcji), natomiast jeszcze przed debiutem ekskluzywnej gry dla Nintendo Switcha, możemy pobrać nową aktualizację dla konsoli. Przypomnijmy, że duża kwietniowa aktualizacja wprowadzała szereg sporych zmian, jednak po niej nadeszło już kilka innych poprawek.

Niestety, w najświeższej łatce inżynierowie Nintendo nie zdecydowali się na przygotowanie nowych funkcji czy interesujących opcji. Firmware 10.1.0 zajmuje się wyłącznie poprawą stabilności:

„Ogólna poprawa stabilności systemu w celu poprawy doświadczenia użytkownika”

Nintendo w ubiegłym tygodniu zaprosiło graczy na Nintendo Treehouse Live - oprócz pokazu Paper Mario: The Origami King, zobaczyliśmy tylko prezentację Bakugan: Champions of Vestroia. Wielu graczy liczyło na znacznie większą produkcję, takich zapowiedzi pozostaje nam jednak oczekiwać podczas wyczekiwanego od dawna wydarzenia z serii Nintendo Direct.

Źródło: https://nintendoeverything.com/switch-update-out-now-version-10-1-0/

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper