Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.07.2020 14:30
Paper Mario: The Origami King na nowej rozgrywce
676V

Paper Mario: The Origami King. Pół godziny rozgrywki z Nintendo Treehouse

Na odbywającym się wczoraj wydarzeniu, które zorganizowało Nintendo, mogliśmy zobaczyć ponad 30 minut rozgrywki z nadchodzącej, zwariowanej odsłony o kultowym hydrauliku. 

Wczoraj, późnym wieczorem, miał miejsce pokaz, na który czekali wszyscy fani Switcha. Mowa oczywiście o Nintendo Treehouse, którego głównym wydarzeniem miała być prezentacja gry Paper Mario: The Origami King, a więc zwariowanej odsłony przygód hydraulika. 

Pierwszy, dziesięciominutowy materiał z rozgrywki, pojawił się jeszcze w czwartek i zrobił ogromne wrażenie na wszystkich wyczekujących. Projekt rzeczywiście zapowiada się świetnie i wiele wskazuje na to, że będzie to jeden z tych tytułów, na które wyjątkowo warto czekać

Tym lepszy okazała się wczorajsza prezentacja, gdzie Nintendo zaserwowało nam aż ponad 30 minut z gry, która zadebiutuje już 17 lipca tego roku. Mogliśmy dokładnie i z bliska przyjrzeć się temu, jaki świat wykreowało Intelligent Systems. Jest mnóstwo kolorów i wszystko zdaje się do siebie pasować, utrzymując genialny urok. 

Przy okazji dane nam było posłuchać również wypowiedzi ludzi związanych z Nintendo, którzy nie kryli zadowolenia oraz ogromnej frajdy płynącej ze spędzania czasu w Paper Mario: The Origami King. Koniecznie rzućcie okiem, jeśli ominął Was wczorajszy pokaz:

Źródło: YouTube

Tagi: Intelligent Systems Nintendo Paper Mario: The Origami King